STRONG-ER PODĚBRADY

Až budete cestovat po "Hradecké" dálníci D11 a nebudete zrovna spěchat, udělejte to co dělám obvykle já.

Prostě si zpříjemněte cestu a odbočte do Poděbrady. Důvodů může být milion, ale ty dva hlavní jsou STRONG-ER shop a jeho šéf. Ůžasný krám nejen na oblečení Yakuza Premium, ale i na ostatní streetwear hadry.

Jako příjemný bonus je zde skvělý šéf, který si vždycky najde čas, na to si dát s Vámi v jejich kavárně /součást obchodu/ kafe. Protože prostě věci neuspěcháte. A při té příležitosti a příjemném povídání o MMA pri kávě, si můžete prohlížet a zkoušet třeba trička Yakuza Premium.

A když už si nějaké vyberete, doporučuji, hned si ho obléknout a vyrazit korzovat na lázeňskou promenádu. Protože tam je na co koukat.... No a v oblečení Yakuza Premium budete stejně nepřehlédnutelní. Časem si zde můžete posedět i při sledování velkoplošné tTV a MMA zápasů.... takže příští týden za mě jasná volba. Směr Poděbrady.

No a pokud se nechystáte tímto směrem tak se podívejte alespoň na jejich eshop STRONGER SHOP a vyberte si věci na nadcházející sezónu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení