Kde se vzala Yakuza Premium Selection?

Bylo, nebylo..... tak nějak takhle začíná většina pohádek. Bohužel, život není o pohádkách, ale o lidech, o náhodě a o štěstí. Spoustě námahy a spoustě slz. .... a nedorozumění. A tak se stává, že to co "klapalo" najednou "skřípe".

Mnoho lidí se ptá, co se stalo s úspěšnou obchodní zančkou YAKUZAINK a kde se vzala  Yakuza Premium Selection.

Všechno to začalo v roce 2004, kdy byla založena značka YAKUZAINK. Nápad stvořit tento brand měli dva designéři a následně majitelé Markus E. a Florian S. Během následujících osmi let, dokázali dostat tuto značku mezi stálice streatwear módy a její prodej zaznamenal raketový růst na všech kontinentech světa, včetně USA. Dodnes jsou podle zákona o ochranných známkách výhradními vlastníky značky pouze tito dva.

Život tryskovém letu, neustálé návštěvy veletrhů i neustálé hledání nových nápadů a trendů určovaly každodenní čas obou majitelů. To vše nezůstalo bez následků. Zlom nastal v roce 2012. Po vnitřních neshodách ohledně dalšího směřování značky, stejně jako různých pohledů na kvalitu a image, bylo rozhodnuto, že půjdou každý jiným směrem.

Bylo smluvně rozhodnuto přestat používat název YAKUZAINK. Výsledkem byly dvě nezávislé značky. Yakuza 893 a Yakuza Premium. Každá z těchto značek je svá, má svůj pohled na kvalitu, styl a vývoj streatweare módy. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení