Kde se vzala Yakuza Premium Selection?

Bylo, nebylo..... tak nějak takhle začíná většina pohádek. Bohužel, život není o pohádkách, ale o lidech, o náhodě a o štěstí. Spoustě námahy a spoustě slz. .... a nedorozumění. A tak se stává, že to co "klapalo" najednou "skřípe".

Mnoho lidí se ptá, co se stalo s úspěšnou obchodní zančkou YAKUZAINK a kde se vzala  Yakuza Premium Selection.

Všechno to začalo v roce 2004, kdy byla založena značka YAKUZAINK. Nápad stvořit tento brand měli dva designéři a následně majitelé Markus E. a Florian S. Během následujících osmi let, dokázali dostat tuto značku mezi stálice streatwear módy a její prodej zaznamenal raketový růst na všech kontinentech světa, včetně USA. Dodnes jsou podle zákona o ochranných známkách výhradními vlastníky značky pouze tito dva.

Život tryskovém letu, neustálé návštěvy veletrhů i neustálé hledání nových nápadů a trendů určovaly každodenní čas obou majitelů. To vše nezůstalo bez následků. Zlom nastal v roce 2012. Po vnitřních neshodách ohledně dalšího směřování značky, stejně jako různých pohledů na kvalitu a image, bylo rozhodnuto, že půjdou každý jiným směrem.

Bylo smluvně rozhodnuto přestat používat název YAKUZAINK. Výsledkem byly dvě nezávislé značky. Yakuza 893 a Yakuza Premium. Každá z těchto značek je svá, má svůj pohled na kvalitu, styl a vývoj streatweare módy.