Neohodnoceno

taška sportovní SKULL dunkelbraun

Sportovní taška Yakuza Premium Selection z umělé kůže v tmavě hnědé barvě s lebkou. Sředně velké sportovní taška s dvěmi samostatnými bočními kapsami na zip.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 24417
2 499 Kč 2 065,29 Kč bez DPH
Kategorie: Tašky & Ledvinky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Je Gym tvým domovem? Tak už dávno víš, že tenhle sport není jen o zvedání železa. Správný GYMRAT má svůj styl. A k tomu patří nejen oblečení ale i to s čím tvoje cesta do Gymu začíná. A tím je tvůj bag - sportovní Fitness taška Yakuza Premium Selection. Taška má na obou stranách velký ozdobný nátisk YAKUZA PREMIUM. Spodní stranu pak zdobí nátisk velké černé lebky držící mezi zuby cigaretu. Když ji máte hozenou přes rameno, hned každý ví, s kým má tu čest. Na každém konci je také extra uzamykatelná přihrádka na drobnosti (klíče, shaker....). Uvnitř je ještě malá zapínatelná kapsička na peníze a permanentku. Na spodní straně jsou připevněny malé nýtky a přiložený je ramenní popruh na karabiny. Taška je skvělá na krátké cesty, na dovolenou, jako příruční zavazadlo, nebo na sport jako tréninková taška. Má celkovou délku cca 60 cm a je vyrobena 100% z umělé kůže. 

 

Yakuza Premium Selection je značka oděvů a doplňků, která je inspirována japonskou gangsterskou subkulturou, známou jako Yakuza. Tato značka je a styla je oblíbena mezi lidmi, kteří mají rádi výrazné a unikátní designy, které jsou inspirovány tetováním.

Yakuza Premium Selection nabízí širokou škálu produktů, včetně triček, mikin, bund, kalhot, doplňků a dalšího oblečení. Jejich designy se často vyznačují výraznými tisky, kombinacemi různých materiálů a kontrastními barvami.

Značka se rychle rozšířila po celém světě a stala se populární zejména mezi lidmi, kteří se zajímají o módu a streetwear. Yakuza Premium Selection také spolupracuje s různými umělci a hudebními skupinami. Její produkty jsou často vidět v hip-hopových videoklipech a na koncertech.

Je třeba poznamenat, že značka Yakuza Premium Selection může být kontroverzní kvůli svému původu a inspiraci japonskými gangy, a proto se některým lidem může zdát nevhodná. Nicméně, pokud se vám líbí tento styl oblečení a nevadí vám jeho historie, může být pro vás Yakuza Premium Selection skvělou volbou.