Neohodnoceno

Tričko Yakuza Premium "PĚSTI & OSTNATÝ DRÁT" 3404 světle žluté

pánské šedé triko "BARBED WIRE FISTS" z kolekce Create & Destroy od Yakuza Premium Selection

 
Varianta
Můžeme doručit do:
- - - - - - 24.5.2024 Zvolte variantu
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Kód: 24531/S 24531/M 24531/L 24531/XL 24531/2XL 24531/3XL 24531/4XL Zvolte variantu
749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Kategorie: Trička
Záruka: 2 roky
Barva: šedivá
Kolekce: 2023 jaro/léto
Země původu: Turecko

Pánské tričko Yakuza Premium Selection "Barbed wire fists" číslo modelu YPS 3404 ve světle šedé barvě. Stylové tričko z kolekce jaro/léto 2023 určené pro muže, kteří si potrpí na kvalitní a moderní oblečení. Na přední straně je vyobrazeny pěsti omotané ostnatým drátem - někdo do ostnatého drátu zabalí růži, Yakuza Premium radši pěsti - to je účinnější. Střih přiléhající k tělu a kulatý výstřih zajišťují dokonalé padnutí a pohodlné nošení. Měkká bavlněná směs 80% bavlna a 20% polyester vám poskytne skvělé pohodlí. Vzhledem k přiléhavému střihu je tričko o něco těsnější. V případě pochyb objednejte o číslo větší. Velikost na příkladu XL pas / hrudník a záda cca 52 / 53 a 72 cm měřeno vleže.


"Barbed-wire fists" pěsti omotané ostnatým drátem se obvykle nazývají "ostnaté pěsti". Tato technika se používá při bojových sportech, jako je například box, nebo při sebeobraně. Ostnatý drát slouží k zvýšení účinku úderů, protože způsobuje větší bolest a škodu na soupeřově těle. Nicméně, tato technika je nebezpečná a může způsobit vážné zranění jak soupeři, tak i osobě, která ji používá, protože ostnatý drát může snadno poškodit kůži a způsobit infekce.


"Broken Legend" může mít různé významy, v závislosti na kontextu, ve kterém se používá. Obecně se však jedná o frázi, která odkazuje na někoho nebo něco, co kdysi mělo slavnou minulost nebo reputaci, ale nyní už není takové, jaké bývalo, ať už kvůli neúspěchům, změnám, zklamáním nebo jiným okolnostem. "Broken Legend" může být použito pro popis uměleckých nebo sportovních hvězd, kteří ztratili svůj bývalý lesk, nebo pro popis historických postav, které byly kdysi slavné, ale nyní jsou zapomenuty nebo považovány za problematické. V některých případech může být termín "Broken Legend" použit k vytvoření silného kontrastu mezi minulostí a současností.


"Create and Destroy" znamená cyklus stvoření a zániku všeho v přírodě a kosmu

 

Yakuza Premium Selection je značka oděvů a doplňků, která je inspirována japonskou gangsterskou subkulturou, známou jako Yakuza. Tato značka je a styla je oblíbena mezi lidmi, kteří mají rádi výrazné a unikátní designy, které jsou inspirovány tetováním.

Yakuza Premium Selection nabízí širokou škálu produktů, včetně triček, mikin, bund, kalhot, doplňků a dalšího oblečení. Jejich designy se často vyznačují výraznými tisky, kombinacemi různých materiálů a kontrastními barvami.

Značka se rychle rozšířila po celém světě a stala se populární zejména mezi lidmi, kteří se zajímají o módu a streetwear. Yakuza Premium Selection také spolupracuje s různými umělci a hudebními skupinami. Její produkty jsou často vidět v hip-hopových videoklipech a na koncertech.

Je třeba poznamenat, že značka Yakuza Premium Selection může být kontroverzní kvůli svému původu a inspiraci japonskými gangy, a proto se některým lidem může zdát nevhodná. Nicméně, pokud se vám líbí tento styl oblečení a nevadí vám jeho historie, může být pro vás Yakuza Premium Selection skvělou volbou.