Neohodnoceno

ledvinka, taška na opasek schwarz

ledvinka (taška na opasek) Yakuza Premium Selection v černé barvě se třemi kapsami na zip

BROKEN RULES, RUDE & ROUGH

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2216
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Tašky & Ledvinky
Záruka: 2 roky
Vyrobeno: Čína
Položka byla vyprodána…

Ledvinka (taška) na opasek 3170 v černé barvě od Yakuza Premium Selection. Ledvinka je kvalitně zpracovaná a módní styl s vyobrazením z tetovacích salonů Vás nadchne. Na přední straně je propracovaná výšivka s nápisem YAKUZA PREMIUM BROKEN RULES RUDE & ROUGH což v doslovném překladu znamená PORUŠENÁ PRAVIDLA HRUBÝ & DRSNÝ. Taška (ledvinka) je přibližně 23 cm široká a 13 cm vysoká. Ledvinka (taška) nabízí celkem 3 kapsy. Do hlavní kapsy dáte ty největší předměty – skvěle se hodí například pro uložení svítilny, nože či multitoolu. Již o něco menší prostor pak nabízí přední kapsa, do které se vejdou například cigarety. Poslední kapsičku pak naleznete na zadní straně a je vhodná na doklady a účtenky. Všechny 3 kapsy se zapínají na zip. Ledvinka (taška) je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru, který se získává ze starých PET lahví. Takové vybavení je nutností pro každého fanouška tetování a značky Yakuza Premium.

Popruh má nastavitelnou délku, nejmenší je 57 cm a může se posunout na maximální délku 94 cm. Je k tomu třeba přičíst délku samotné ledvinky 23 cm a dostanete tak celkový obvod pasu.

 

Yakuza Premium Selection je značka oděvů a doplňků, která je inspirována japonskou gangsterskou subkulturou, známou jako Yakuza. Tato značka je a styla je oblíbena mezi lidmi, kteří mají rádi výrazné a unikátní designy, které jsou inspirovány tetováním.

Yakuza Premium Selection nabízí širokou škálu produktů, včetně triček, mikin, bund, kalhot, doplňků a dalšího oblečení. Jejich designy se často vyznačují výraznými tisky, kombinacemi různých materiálů a kontrastními barvami.

Značka se rychle rozšířila po celém světě a stala se populární zejména mezi lidmi, kteří se zajímají o módu a streetwear. Yakuza Premium Selection také spolupracuje s různými umělci a hudebními skupinami. Její produkty jsou často vidět v hip-hopových videoklipech a na koncertech.

Je třeba poznamenat, že značka Yakuza Premium Selection může být kontroverzní kvůli svému původu a inspiraci japonskými gangy, a proto se některým lidem může zdát nevhodná. Nicméně, pokud se vám líbí tento styl oblečení a nevadí vám jeho historie, může být pro vás Yakuza Premium Selection skvělou volbou.