Neohodnoceno

taška přes rameno 3573 - black

Taška přes rameno Yakuza Premium Selection 3573 - černá taška přes rameno jedné velikosti

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem
Kód: 24793
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Tašky & Ledvinky
Záruka: 2 roky

Taška přes rameno 3573 v černé barvě od Yakuza Premium Selection v jedné velikosti. Tato skvělá taška přes rameno má na přední straně výšivku, zadní strana je samozřejmě čistá. Taška je vaším ideálním společníkem ve volném čase, nabízí prostor pro velké smartphony, doklady či jiné drobnosti. Velikost je cca 18cm x 18cm a s hloubkou cca 5cm. Délka nosného popruhu je samozřejmě individuálně nastavitelná. 

 

Yakuza Premium Selection je značka oděvů a doplňků, která je inspirována japonskou gangsterskou subkulturou, známou jako Yakuza. Tato značka je a styla je oblíbena mezi lidmi, kteří mají rádi výrazné a unikátní designy, které jsou inspirovány tetováním.

Yakuza Premium Selection nabízí širokou škálu produktů, včetně triček, mikin, bund, kalhot, doplňků a dalšího oblečení. Jejich designy se často vyznačují výraznými tisky, kombinacemi různých materiálů a kontrastními barvami.

Značka se rychle rozšířila po celém světě a stala se populární zejména mezi lidmi, kteří se zajímají o módu a streetwear. Yakuza Premium Selection také spolupracuje s různými umělci a hudebními skupinami. Její produkty jsou často vidět v hip-hopových videoklipech a na koncertech.

Je třeba poznamenat, že značka Yakuza Premium Selection může být kontroverzní kvůli svému původu a inspiraci japonskými gangy, a proto se některým lidem může zdát nevhodná. Nicméně, pokud se vám líbí tento styl oblečení a nevadí vám jeho historie, může být pro vás Yakuza Premium Selection skvělou volbou.