Neohodnoceno

Baseballová čepice Yakuza Premium Selection 3081 černá snapback

Baseballová čepice Yakuza Premium Selection se zadním nastavením velikosti SNAPBACK ve stylové černé barvě se zahnutým kšiltem

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2127
749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Kategorie: Kšiltovky & čepice
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Baseballová čepice od firmy Yakuza Premium Selection v černé barvě s 3D výšivkami na čele, bokách i zadní části. Čepice (basebollka) má univerzální velikost a dá se nastavit díky zadnímu pásku SNAPBACK v rozmezí obvodu  54-58 cm. Basebolová čepice má na přední straně bílý vyšívaný 3D nápis YAKUZA PREMIUM, žlutý nápis SELF MADE VILLAINS, PROTECT&DESTROY, což v prekladu znamená VYROBENO DAREBÁKY, CHRÁNIT & ZNIČIT a z boku žlutá výšivka "okřídleného psa" (symbol slovanského boha Simargla - boha Zimy). Nad zadním páskem je vyšitá zkratka Y.P.S. a číselný symbol značky YAKUZA (8 - 9 - 3.) Silně prohnutý kšilt, který lze mírně narovnat je pohodlný na nošení. Basebolka tak vhodně doplní Váš outfit a nebo Vás "schová" před okolím, když to potřebujete. Všichni známe ty dny, kdy je lepší zůstat doma, ale nakonec vyrazíte do ulic v kapuci a baseballce. Kšilt Vám též dokonale ochrání obličej a oči před ostrým sluncem. Čepice je vyrobena ze 100% polyesteru s prohnutým kšiltem o délce cca 7 cm. Pokud jsi fanoušek a příznivec značky Yakuza Premium Selection, tak tuhle čepici prostě musíš mít !

 

Yakuza Premium Selection je značka oděvů a doplňků, která je inspirována japonskou gangsterskou subkulturou, známou jako Yakuza. Tato značka je a styla je oblíbena mezi lidmi, kteří mají rádi výrazné a unikátní designy, které jsou inspirovány tetováním.

Yakuza Premium Selection nabízí širokou škálu produktů, včetně triček, mikin, bund, kalhot, doplňků a dalšího oblečení. Jejich designy se často vyznačují výraznými tisky, kombinacemi různých materiálů a kontrastními barvami.

Značka se rychle rozšířila po celém světě a stala se populární zejména mezi lidmi, kteří se zajímají o módu a streetwear. Yakuza Premium Selection také spolupracuje s různými umělci a hudebními skupinami. Její produkty jsou často vidět v hip-hopových videoklipech a na koncertech.

Je třeba poznamenat, že značka Yakuza Premium Selection může být kontroverzní kvůli svému původu a inspiraci japonskými gangy, a proto se některým lidem může zdát nevhodná. Nicméně, pokud se vám líbí tento styl oblečení a nevadí vám jeho historie, může být pro vás Yakuza Premium Selection skvělou volbou.