Neohodnoceno

čepice basebal 3373 - tyrkysová

Baseballová čepice Yakuza Premium Selection se zadním nastavením velikosti SNAPBACK ve stylové tyrkysové barvě se zahnutým kšiltem

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 24523
749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Kategorie: Kšiltovky & čepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Baseballová čepice od firmy Yakuza Premium Selection v tyrkysové barvě s 3D výšivkami na čele, bokách i zadní části. Čepice (basebolka) má univerzální velikost a dá se nastavit díky zadnímu pásku SNAPBACK v rozmezí obvodu  54-58 cm. Basebolová čepice má na přední straně žlutý vyšívaný 3D nápis YAKUZA PREMIUM, žlutý nápis RATBAGS, což v prekladu znamená PYTEL NA KRYSY (míněno tvory, kteří se nikdy nevzdávají a odkaz na legendární "pouštní krysy") a z boku žlutá výšivka "okřídleného psa" (symbol slovanského boha Simargla - boha Zimy). Nad zadním páskem je vyšitá zkratka Y.P.S. a číselný symbol značky YAKUZA (8 - 9 - 3.) Silně prohnutý kšilt, který lze mírně narovnat je pohodlný na nošení. Basebolka tak vhodně doplní Váš outfit a nebo Vás "schová" před okolím, když to potřebujete. Všichni známe ty dny, kdy je lepší zůstat doma, ale nakonec vyrazíte do ulic v kapuci a baseballce. Kšilt Vám též dokonale ochrání obličej a oči před ostrým sluncem. Čepice je vyrobena ze 100% polyesteru s prohnutým kšiltem o délce cca 7 cm. Pokud jsi fanoušek a příznivec značky Yakuza Premium Selection, tak tuhle čepici prostě musíš mít !

 

Yakuza Premium Selection je značka oděvů a doplňků, která je inspirována japonskou gangsterskou subkulturou, známou jako Yakuza. Tato značka je a styla je oblíbena mezi lidmi, kteří mají rádi výrazné a unikátní designy, které jsou inspirovány tetováním.

Yakuza Premium Selection nabízí širokou škálu produktů, včetně triček, mikin, bund, kalhot, doplňků a dalšího oblečení. Jejich designy se často vyznačují výraznými tisky, kombinacemi různých materiálů a kontrastními barvami.

Značka se rychle rozšířila po celém světě a stala se populární zejména mezi lidmi, kteří se zajímají o módu a streetwear. Yakuza Premium Selection také spolupracuje s různými umělci a hudebními skupinami. Její produkty jsou často vidět v hip-hopových videoklipech a na koncertech.

Je třeba poznamenat, že značka Yakuza Premium Selection může být kontroverzní kvůli svému původu a inspiraci japonskými gangy, a proto se některým lidem může zdát nevhodná. Nicméně, pokud se vám líbí tento styl oblečení a nevadí vám jeho historie, může být pro vás Yakuza Premium Selection skvělou volbou.